Pre rodičov

V tejto časti našich stránok by sme radi uviedli všetky praktické informácie, ktoré sa budú hodiť rodičom aj deťom pred aj po nástupe do našej materskej školy. Nájdete tu napríklad veľmi nápomocný zoznam vecí, ktoré by každé dieťa malo mať v materskej škole po ruke. Pre zvedavcov tu tiež uvádzame približnú každodennú náplň výučby. Ľahšie si tak predstavíte, čo v ktorú chvíľu Vaše dieťatko vykonáva. Prosíme Vás, aby ste tejto časti venovali náležitú pozornosť. Ak tak urobíte, môžete si byť istí, že nástup do našej materskej školy prebehne bez komplikácií a Vaše dieťa sa tu po celý čas bude cítiť skvelo.

Čo deti potrebujú

Pripravujete svoje dieťa na prvý deň v materskej škole? V tom prípade si prosím prečítajte informácie o tom, akými vecami je vhodné budúceho predškoláka vybaviť. Nič už potom nebude stáť v ceste tomu, aby si Vaše dieťa pobyt u nás náramne užilo.

Organizácia dňa

Snažíme sa vytvárať podmienky pre slobodný rozvoj každého jednotlivca, rešpektujeme jeho individualitu, podporujeme tvorivú iniciatívu. Ak Vás zaujíma, čo Váš syn či dcéra budú v škôlke celé dni robiť, prečítajte si harmonogram, podľa ktorého vedieme v našej materskej škole každodennú výučbu.